Firma EUROL

NIEZALEŻNY PRODUCENT

Eurol jest jedynym holenderskim niezależnym producentem środków smarnych.  Będąc kompletnym dostawcą, firma Eurol oferuje pełny zakres usług oraz niezwykle obszerną gamę produktów. Poza środkami smarnymi, jak oleje i smary, nasza oferta obejmuje także produkty do pielęgnacji, jak aerozole, płyny do spryskiwaczy, chłodziwa, płyny hamulcowe, płyny do obróbki metali i podkłady.

Jako gracz globalny, firma Eurol prowadzi działalność w ponad 60 krajach poza granicami Holandii, jej ojczyzny. Firma Eurol skupia się na przemyśle rowerowym, motocyklowym, motoryzacyjnym, rolnictwie, pracach ziemnych, a także sportach wodnych. Dzięki własnemu laboratorium rozwojowemu, firma Eurol jest w stanie szybko reagować na nowe wyzwania pojawiające się w świecie motoryzacji. Współpraca ze specjalistami na rynku daje firmie Eurol ważne podstawy do rozwoju wydajnych produktów dowolnego przeznaczenia.

JAKOŚĆ

W jednej z najnowocześniejszych fabryk w Europie (Nijverdal, w Holandii), firma Eurol w sposób wydajny komponuje i pakuje swe wysokiej jakości oleje. Zaawansowany proces mieszania zapewnia bardzo dokładne dozowanie surowców i komponentów, co bardzo ulepsza konsystencję i jakość olejów. W ich formułach wykorzystywane są tylko najwyższej jakości oleje bazowe i najnowocześniejsze technologie addytywne. W wyniku tego powstać mogą środki smarne o absolutnie najwyższej jakości , które działają w sposób zrównoważony i niezawodny.