Przemysł

eurol-przemysl

W sektorze przemysłowym firma Eurol oferuje szeroki zakres wysokiej jakości produktów. Olej hydrauliczny, sprężarkowy, do pompy próżniowej i skrzyni biegów dostępne są w różnych kasach lepkości. Oferowane oleje są zarówno mineralne, jak i syntetyczne.

Oleje syntetyczne (PAG i PAO) oferują nie tylko doskonałą ochronę w skrajnych warunkach, odpowiednie są także do wykorzystania w przemyśle spożywczym lub w sytuacjach, gdzie ważna jest biodegradowalność.

Firma Eurol oczywiście oferuje także różnorakie oleje do obróbki metali, w tym oleje wiertnicze, do cięcia i rozpylane, do wykorzystania w różnych procesach i przy różnych typach metali. Oleje Eurol Syncool opracowano do wykorzystania w cięższych procesach.

Zakres smarów stałych nadaje się do wielu zastosowań przemysłowych, podczas których może dojść do wysokiego naprężenia, temperatury i kontaktu z wodą. Co więcej, firma Eurol oferuje specyficzne oleje do transformatorów, turbin, silników gazowych, układów wymiany ciepła, jak również aerozole do smarowania, konserwacji i czyszczenia.