Produkcja

Instalacje opracowane specjalnie do produkcji oleju zapewniają firmie Eurol bezprecedensowo i nieprzerwanie wysoką jakość produktów. Aby wprowadzić tę ideę w życie, wszystkie urządzenia mieszające wyposażono w samodzielnie kalibrujące się mierniki przepływu masy, które zapewniają wysoką dokładność i niezawodność pomiarów. Instalacje mieszające zbudowano w całości ze stali nierdzewnej o oszlifowanej i gładkiej powierzchni, co pozwala na szybsze i łatwiejsze wprowadzanie zmian produktów.

mieszalnik olejow eurol

Połączenie ‘mieszania na linii’ z ‘mieszaniem partii’ pozwala firmie Eurol na osiągnięcie wysokiej prędkości i elastyczności produkcji. Mniejsze i większe partie produktowe mogą być zatem łatwo, skutecznie i bezproblemowo zmieniane.

 

Butelkowanie i pakowanie

Aby wypełnić różnorodne opakowania, firma Eurol wykorzystuje kilka linii do butelkowania. Najwyższą szybkością charakteryzuje się najnowocześniejsza linia do butelkowania i etykietowania, dzięki której jesteśmy w stanie osiągnąć wydajność 6,000 opakowań 1-litrowych oraz 3,000 opakowań 5-litrowych na godzinę.

napelnianie produktow linia olejowa eurol

Posadamy także linie półautomatyczne do elastycznej i szybkiej zmiany typu opakowania. Standardowa linia pakowania obejmuje zbiorniki od najmniejszego opakowania 50ml do największej beczki 210l. Dzięki dużemu zapleczu magazynowemu możemy zapewnić hurtowy zapas zbiorników, od małych po duże.

pakowanie automatyczne oleje eurol

Poza marką Eurol, oleje ‘marek prywatnych’ także są u nas wytwarzane. Na życzenie klienta, firma Eurol jest w stanie zapewnić dostęp do całego procesu, od projektu po produkcję.

transport oleje eurol