Doskonała jakość oleju Eurol

środa, 13 Sierpień 2014

eurol gama produktow polska

Chcesz maksymalnie zadbać o swój pojazd i jego podzespoły? Szukasz zarówno odpowiedniego oleju silnikowego, jak i przeznaczonego do przekładni manualnych i automatycznych? W tym poradniku powiemy Wam, dlaczego warto korzystać z naszych produktów.

Polecamy zapoznać się z ofertą Eurol. Mimo tego, że na polskim rynku działamy od 2014, to w swojej gamie produktów posiadamy już wiele cenionych olejów. Cechują się one przede wszystkim doskonałą jakością.

Eurol Evolence 0W-30Omówimy Wam pokrótce najpopularniejsze oleje Eurol. Zacznijmy od 0W-30. Dlaczego akurat zdecydowaliśmy się rozpocząć od niego? Wszystko z tego powodu, że to praktycznie najlepszy typ oleju. Umożliwi on rozruch silnika w temperaturze do -35 stopni Celsjusza. Dodatkowo jest to najwyższej jakości syntetyk. Osoby, które chociaż odrobinę znają się, wiedzą czym cechuje się syntetyk. Przede wszystkim zapewnia dużo lepszą dbałość o nasz silnik. Zapewnia także ochronę przed jego starzeniem. Klasa „30” mówi nam o tym, że jest to produkt energooszczędny. Z czym to się je? Przede wszystkim w swoim składzie posiada wiele dodatków, które powodują m.in. redukcję zużycia paliwa. Teraz chyba sami rozumiecie, z jakiego powodu jest to produkt pochodzący z niewątpliwie najwyższej półki.

Firma Eurol posiada w tym przypadku olej Evolence 0W-30 SN/GF-5. Jego charakterystyka to przede wszystkim oszczędność paliwa, długa żywotność. Można go bez problemów wykorzystać zarówno w samochodach osobowych, jak i pojazdach z konwerterami katalicznymi, silnikami z turbosprężarką oraz układami bezpośredniego wtrysku. Spełnia wymagania specyfikacji API SN oraz SJ,SL,SM lub ILSAC. Dla osób, które nie wiedzą co oznaczają takie oznaczenie wyjaśnimy pokrótce to zagadnienie. Taki podział wprowadził Amerykański Instytut Nafty. W przypadku silników benzynowych normy zaczynają się od litery „S”. Diesle zaczynają się od „C”. Po tej literze występuje oznaczenie typu silnika, a jako druga liczba występuje norma właściwości i nowości. Im dalsza litera alfabety występuje, tym norma jest wyższa i nowsza.

Wracając do naszego oleju Evolence. Jest on idealny do nowoczesnych samochodów hybrydowych marek takich, jak m.in. Toyota, Honda, a także Lexus. Pozwala on także na uzyskanie dużo większej oszczędności paliwa, a także jego retencję. W rezultacie otrzymujemy dużo mniejszą emisję spalin. Olej jest kompatybilny z paliwami benzynowymi zawierającymi do 85% etanolu.

Eurol Bediga 10W-40 4lPosiadacze starszych lub z silnikami o większym przebiegu nie będą zawiedzeni. Z dedykacją dla Was opiszemy Eurol Bediga 10W-40. Czym się on charakteryzuje? Przede wszystkim dba o optymalne nasmarowanie w starszych samochodach osobowych, a także lekko obciążonych samochodach użytkowych. Idealnie sprawdzi się w przypadku zarówno silników benzynowych, jak i dieslów czy LPG. Posiadacze auto z technologią wielozaworową, turbosprężarką, a także konwerterami katalicznymi, mogą go również używać.

Olej Eurol to doskonała jakość pod każdym względem. Jako dowód można podać wykorzystanie odpornych na ścieranie polepszaczy indeksu lepkości.