Hiszpania (Valencia) zdobyta :)

czwartek, 25 Wrzesień 2014

drift_pilarczyk

Łoł! Cały czas nie mogę ochłonąć po zawodach.. runda finałowa King of Europe w Walencji to było niesamowite przeżycie organizatorzy I zawodnicy byli cudowni! Francesco, Amerigo, Nicolo, Mike, Vince, Dragan i inni – kocham Was!!!! Zawarliśmy też fantastyczne nowe znajomości – Vaughn Gittin Jr , jeden z topowych drifterów, zawodnik Formuły D, którego jazda dostarczała prawdziwej ekstazy! Cristina Perez , piękna hiszpańska drifterka, której bardzo dziękuję za pomoc!

Drifter Atila, który pomaga Pitbullom i tak jak ja ma na ich punkcie bzika mamy dużo wspólnego! no i ten tor!! Tor w Walencji – jak zobaczyłam ten obiekt to aż cała się trzęsłam by wsiąść już do auta i go przetestować! Trasa była mocno techniczna – wymagająca dobrej linii i dużej prędkości. Jeden z sędziów skomentował nawet: “trasa jest trudna. Nie chciałbym być na Waszym miejscu..

” Dlatego właśnie zakwalifikowanie się na 15 pozycji wśród wszystkich tych wspaniałych kierowców, uważam za ogromny sukces! jazda w parach na takiej trasie to była dopiero zabawa! Dziękuję Bartosz Stolarski za super przejazdy – jestes mistrzem niestety połamałam wahacz I auto przestało być kontrolowalne w zawodach..

W pierwszym przejeździe jeszcze się wybroniłam, ale już w drugim nie utrzymałam Silvette. Oj tam – było świetnie!!!! A to co było najcudowniejsze to publiczność! Wielkie ŁOŁ! Niesamowita, cudowna, fantastyczna! No i mój zespół – ale on zawsze jest najlepszy Mario , Jacek, Monika, YATO, DOTZ, PIRELLI, HERZ, HPG,EUROL, ABMAX, . Dystom, AUTO MAX , – Dziękuję!!

h