Karolina Pilarczyk w gronie sportowców sponsorowanych przez Eurol

poniedziałek, 14 Kwiecień 2014

eurol_karolina

Co za emocje! To był trudny weekend dla naszego Team’u. Jechaliśmy na zawody wiedząc , że Silvette nie jest jeszcze do końca sprawna. Nie było już czasu by wyeliminować wszystkie problemu wieku dziecięcego, które znacząco miały wpływ na mój styl jazdy. Zawody to była walka – głównie z autem i emocjami.

Ostatecznie kwalifikacje Queen of Europe zakończyliśmy na 2gim miejscu, a przez głupi błąd i przyzwyczajenie do zasad z innych zawodów, całą rundę zakończyliśmy na 3cim miejscu. W sumie – nie mieliśmy jeszcze pucharu z trzeciego miejsca, więc teraz mamy komplet 😉
W King of Europe Street Legal doszliśmy do TOP 8 odpadając w walce z bardzo dobrym i doświadczonym zawodnikiem. Ale udało się! Pomimo trudności, udało się zakwalifikować i zakończyć na podium te zawody. Bardzo dziękuję Wszystkim za wsparcie a w szczególności mojemu zespołowi, sponsorom oraz Partnerom.

Jak zwykle dzięki PIRELLI robiliśmy zasłonę dymną, na felgach DOTZ auto wyglądało nieziemsko, a dzięki YATO utrzymywaliśmy auto w walce – a pracy przy nim było! Bardzo dziękuję OMP, RECARO, ABMAX, EUROL – Silvette dostała nowy ubiór, ale ja również, a z foteli mogłabym nie wysiadać! Dziękuję HPG za niesamowity silnik – JEST moc!!

Teraz bierzemy się do roboty – trzeba „różowe zło” dopracować i już za dwa tygodnie walczymy na KoE Pro Series w Austrii!